Производи за автомобил / комбе / 4 х 4

stage_image1_lg
Continental Пневматици

VanContact™ Eco
ново

Економичен животен стил поддржан од германската технологија.

За товарни возила и ванови.
Удобно возење со максимална ефикасност.

  • Максимална ефикасност на горивото благодарејќи на иновативното соединение
  • Подобрена километража преку шара оптимизирана за абење
  • Иновативниот дизајн на жлебовите ја подобрува удобноста во однос на нивото на бучава
VanContact™ Eco
Tirefinder
Технички податоци
EU Tire Label
Асортиман на производи
Преземи

Ние користиме колачиња за да се осигура дека ви го даваме најдобриот опит на нашата веб страница. Кликните тука за да дознаете нешто повеќе или да ги промените поставките за колачиња.