Производи за автомобил / комбе / 4 х 4

stage_image1_lg
Continental Пневматици

Vanco™ 2

Робустен, безбеден и екстремно издржлив.

  • Чувство на управување како кај автомобил
  • Одлични перформанси на сопирање на влажни површини
  • Одлична отпорност на аквапланинг
tire_image1
Пронаоѓач на пневматици
Најважни технички податоци
ЕУ-етикета за пневматици
Asortiman proizvoda

Ние користиме колачиња за да се осигура дека ви го даваме најдобриот опит на нашата веб страница. Кликните тука за да дознаете нешто повеќе или да ги промените поставките за колачиња.